MENU

Jabatan Perbendaharaan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Pn. Harzanin binti Harun Pn. Harzanin binti Harun Akauntan 04-9666590 harzanin@mplbp.gov.my
Jabatan Penilaian Dan Pengurusan Harta
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Pn. Rashila Binti Abdullah Pn. Rashila Binti Abdullah Pegawai Penilaian 04-9666590 rashila@mplbp.gov.my
Pn. Jamilah Bt Hanapiah Pn. Jamilah Bt Hanapiah Penolong Pegawai Penilaian COB 04-9666590 cob@mplbp.gov.my
Jabatan Perancangan Pembangunan dan Landskap
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
En. Jamil Bin Yahya En. Jamil Bin Yahya Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa 04-9666590 perancangan@mplbp.gov.my
Pn Affarizayani Bt Ahmad Tajuddin Pn Affarizayani Bt Ahmad Tajuddin Penolong Pegawai Pertanian 04-9666590 landskap@mplbp.gov.my
Cik Siti Aisyah Binti Mohd Taib Cik Siti Aisyah Binti Mohd Taib Pegawai Perancang Bandar dan Desa 04-9666590 siti_aisyah@mplbp.gov.my
Jabatan Kejuruteraan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
En Fauzi Bin Ahmad Jurutera 04-9666590 fauzi@mplbp.gov.my
Pn Hasniyah binti Hashim Pn Hasniyah binti Hashim Penolong Jurutera 04-9666590 kejuruteraan@mplbp.gov.my
Jabatan Kesihatan Persekitaran
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
En Azli bin Abd Rani En Azli bin Abd Rani Pegawai Kesihatan Persekitaran 04-9666590 azli@mplbp.gov.my
En Muhammad Amin bin Abdullah En Muhammad Amin bin Abdullah Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran 04-9666590 kesihatan_persekitaran@mplbp.gov.my
Kemaskini Terakhir: Ahad, 26 March 2017 - 11:13am