MENU

Pejabat Yang Dipertua
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
ENCIK RADZUAN BIN OSMAN, AMK, BCK Yang Dipertua 04-9660107 04-9671773 ydp@mplbp.gov.my
PN NOORUL AZYYATI BINTI AHMAD SALMI, BCK. Setiausaha 04-9666590 04-9671773 su@mplbp.gov.my
Pn Manisah binti Manap Pn Manisah binti Manap Setiausaha Pejabat/Pegawai Khas 04-9666590 04-9671773 manisah@mplbp.gov.my
Unit Undang Undang
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
En. Fathky bin Mohd Jamil En. Fathky bin Mohd Jamil Pegawai Undang-undang 04-9666590 04-9671773 mohd_fatkhy@mplbp.gov.my
Unit Korporat dan Perhubungan Awam
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Pn. Asma Binti Azami Pegawai Khidmat Pelanggan 04-9666590 04-9671773 ukpa@mplbp.gov.my
Unit Pusat Setempat OSC
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
En Mohd Zulidzam bin Mohd Ali Pegawai Perancang OSC 04-9666590 04-9671773 zulidzam@mplbp.gov.my
Jabatan Khidmat Pengurusan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Pn. Anis Sallihah Binti Zabudin Pegawai Tadbir 04-9666590 04-9671773 anis_sallihah@mplbp.gov.my
Jabatan Perbendaharaan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Pn. Harzanin binti Harun Pn. Harzanin binti Harun Akauntan 04-9666590 04-9671773 harzanin@mplbp.gov.my
Jabatan Penilaian Dan Pengurusan Harta
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Pn. Rashila Binti Abdullah Pn. Rashila Binti Abdullah Pegawai Penilaian 04-9666590 04-9671773 rashila@mplbp.gov.my
Jabatan Perancangan Pembangunan dan Landskap
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Cik Siti Aisyah Binti Mohd Taib Cik Siti Aisyah Binti Mohd Taib Pegawai Perancang Bandar dan Desa 04-9666590 04-9671773 siti_aisyah@mplbp.gov.my
Kemaskini Terakhir: Khamis, 12 Disember 2019 - 9:56am